МЕРЕ ЗА САДА ОСТАЈУ: Тиодоровић најавио кад можемо да очекујемо отварање кафића

Танјуг

31. 03. 2021. у 07:24

О ОТВАРАЊУ ресторана не можемо да говоримо у овој ситуацији, евентуално о отварању башти на отвореном, али и то не пре него што прође још неколико дана, изјавио је епидемиолог и члан Кризног штаба др Бранислав Тиодоровић.

МЕРЕ ЗА САДА ОСТАЈУ: Тиодоровић најавио кад можемо да очекујемо отварање кафића

Фото: Принтсцреен/ТВ Прва

- Тек следеће недеље можемо говорити о томе, ако се стварно цифре промене, ако буду далеко мање, да ће се евентуално размишљати о малим скуповима, али не о свадбама од 200, 300, 500 људи- рекао је Тиодоровић синоћ за РТС.

Заменик градоначелника Горан Весић рекао је да ће данас имати састанак са представницима ивент индустрије, а уз консултације с Градским заводом за јавно здравље, како би се сачинио предлог мера о томе на који начин би могли да се организују мањи догађаји.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (1)

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју