ТОПЛО, АЛИ ПРОМЕНЉИВО ОБЛАЧНО: У појединим деловима земље слаба киша

У Србији се данас очекује топло време, изнад већег дела земље променљиво облачно, на северу, западу и југозападу понегде слаба, краткотрајна киша, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод Србије (РХМЗС).

ТОПЛО, АЛИ ПРОМЕНЉИВО ОБЛАЧНО: У појединим деловима земље слаба киша

Фото: Танјуг

Ветар слаб, променљив.


Најнижа температура од један до осам степени, а највиша од 14 до 18.

У Београду променљиво облачно и топло.

Ветар слаб, променљив.

Најнижа температура од пет до осам, највиша око 17 степени.

Фото: Принтскрин РХМЗ



У среду изнад већег дела променљиво облачно и суво, само на југозападу понегде слаба, краткотрајна киша.

У четвртак претежно сунчано. Затим до краја периода променљиво облачно. У петак од средине дана местимично с кишом и локалним пљусковима са грмљавином.

За викенд хладније, у суботу ујутро на северу престанак кише, у осталим крајевима местимично с кишом, на високим планинама с снегом. У недељу суво.

Почетком наредне седмице поново топло, местимично са слабом кишом.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ЖЕНАМА ЗАБРАЊЕН ПРИСТУП СВЕТОЈ ГОРИ? Казна за овај прекршај је сурова, а неке Српкиње су је ипак посетиле