ОВАКО НИКАДА НЕЋЕМО ПОБЕДИТИ КОРОНУ! Страшна сцена на базену у Врднику, крцат људима без обзира на мере (ФОТО)
УПРКОС пооштравању мера за сузбијање ширења вируса корона и сталним апелима лекара, одређене групе људи као да не могу да се на недељу дана опусте у својим домовима.
Фото: Принтсцреен
Врднички спа центар не само да и даље ради, већ је протеклих неколико дана пун гостију, чему сведочи снимак малог базена у ком вас вода носи у круг, а у ком су људи малтене једни другима на главама.
Фото: Принтсцреен
Снимак је направљен 20. марта, дакле, у суботу, када смо сви седели у својим кућама јер ништа није радило. Барем смо ми мислили да ништа не ради.
Објекат је пун како младих, тако и старих, а велики је и број родитеља са децом. С обзиром на то да се маске не носе у води, било би пожељно да присутни држе барем минималну дистанцу, али то овде није случај.
Као да нико нема осећај за то да су баш оваква места погодна за ширење заразе и да, због неколико сати брчкања у базену у свој дом могу да унесу вирус.
(Телеграф)
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)