СРБИЈА И ДАЉЕ У СВЕТСКОМ ВРХУ: Наша земља све ближа цифри од два милиона датих доза вакцина против короне
СРБИЈА је прва у региону по укупном броју ревакцинација, а следе Румунија, Мађарска, Словенија, Хрватска, Бугарска и Албанија.
Архива
У Србији је до сада дато 1.897.335 доза вакцина против корона вируса, а 701.100 особа примило је и другу дозу, показују најновији подаци Владе Србије.
Србија је прва у региону по укупном броју ревакцинација, а следе Румунија, Мађарска, Словенија, Хрватска, Бугарска и Албанија.
Србија је убедљиво прва у региону и по броју датих других доза на милион становника, а следе Мађарска, Румунија, Словенија, Хрватска, Бугарска и Албанија.
По броју оних који су добили другу дозу вакцине на милион становника, Србија је прва у Европи, а када је реч о броју ревакцинација на милион становника у свету, Србија је на петом месту, после Израела, Сејшела, Уједињених Арапских Емирата и Бахреина.
Када је реч о броју вакцинација на милион становника Србија је друга у Европи, после Велике Британије.
Препоручујемо
ЛАКШЕ ЈЕ У РАТУ, ВИДИШ НЕПРИЈАТЕЉА: Пуковник др Ђорђе Таушан о борби против короне
13. 03. 2021. у 08:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)