ИГОР ЈУРИЋ ОТКРИВА: Распадао сам се читајући записник са изјавама Тијаног убице! Звала ме је у помоћ. То ме прогања (ВИДЕО)
ИГОР Јурић, отац свирепо убијене Тијане, након седам година испричао је у емисији "Исповести" која се приказује на Јутјуб каналу Новости шта пише у записницима са изјавама убице његове ћерке.
Фото: Принтскрин
Тијана Јурић је, да подсетимо, отета и убијена у ноћи између 25. и 26. јула 2014. године у близини Бајмока.
Последњи пут виђена је 25 минута после поноћи, недалеко од Спортског центра „Рата“ у Бајмоку, док јој је тело пронађено дванаест дана касније, 7. августа, на запуштеном сметлишту у насељу Чонопља.
Шта је Игору било најтеже, како се осећао на месту злочина, о чему је размишљао и шта је његова порука погледајте на приложеном видео снимку
Препоручујемо
Шок обрт времена! Ледено јутро, па нагли скок на 21°C – ево шта нас чека у суботу!
02. 05. 2026. у 00:00
Сутра овај обичај треба да се испоштује: Ево шта треба да уручите члановима породице
01. 05. 2026. у 21:44
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (2)