ПАЖЊА НА ПУТЕВИМА: Ево где се одвијају радови, потребан додатан опрез због магле

Танјуг

27. 02. 2021. у 09:18

НА ауто-путу Е-70, петља Сремска Митровица - петља Рума, данас су почели радови на одржавању, тако да ће се саобраћај одвијати претицајном саобраћајном траком на левом коловозу, у смеру Београд-Шид, саопштило је Јавно предузеће "Путеви Србије".

ПАЖЊА НА ПУТЕВИМА: Ево где се одвијају радови, потребан додатан опрез због магле

Фото: Принтскрин

У току су радови на редовном одржавању и на ауто-путу Е-75, петља Марадик - петља Стара Пазова, у смеру Нови Сад-Београд, а саобраћај се одвија возном саобраћајном траком.

"Путеви" упозоравају возаче на могућност појаве магле на путевима, а поготово на деоницама које се простиру дуж речних токова, котлина, клисура и на мостовима.

На наплатним станицама на аутопутевима у Србији нема задржавања возила.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)