ЈАК МРАЗ, ТЕМПЕРАТУРА ИСПОД НУЛЕ: Србија у "жутом", током викенда окована ледом, снег на планинама и југу земље
РЕПУБЛИЧКИ хидро-метеоролошки завод издао је последњу најаву за предстојеће дане. За целу Србију укључен је жути метео аларм.
Фото: Пиксабеј
Временска прогноза за суботу, 13. фебруар.
До недеље метеоролози прогнозирају ледене дане с јаким јутарњим мразом и минималном температуром од минус 12 до минус 8 степени.
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
На северу земље променљиво облачно са дужим сунчаним интервалима, а у осталим крајевима претежно облачно, у планинским пределима и на југу местимично са снегом.
Ветар слаб и умерен, северни, североисточни.
Јутарња температура од -12 до -8, највиша дневна од -4 до нуле.
Фото: Д. Балшић
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
И у Београду променљиво облачно, пре подне са сунчаним интервалима.
Ветар слаб и умерен, северни, североисточни.
Јутарња температура -8, највиша дневна -4 степена.
Фото: Принтскрин
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНИХ СЕДАМ ДАНА
И у наредном периоду хладно, у недељу у планинским пределима и на југу местимично слаб снег.
Температура знатно испод просечних вредности, ујутро умерен и јак мраз, а највиша дневна у већини дана испод нуле.
У среду крајем дана и четвртак наоблачење местимично са снегом.
Препоручујемо
ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА ФЕБРУАРА: Не одлажите капуте и кишобране
11. 02. 2021. у 16:14
СПРЕМИТЕ СЕ ЗА ЛЕДЕНЕ ДАНЕ: Зима се не предаје, ево када ће невреме доћи у Србију
09. 02. 2021. у 00:21 >> 01:05
ЗИМА СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Стиже киша и снег, понедељак само мала најава за оно што следи
08. 02. 2021. у 07:23
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)