НАГЛИ СКОК ТЕМПЕРАТУРЕ У СРБИЈИ: Данас излазимо из минуса, попушта ледено време

ДАНАС ће ујутро и пре подне бити умерено до потпуно облачно, на северу понегде с краткотрајном кишом.

НАГЛИ СКОК ТЕМПЕРАТУРЕ У СРБИЈИ: Данас излазимо из минуса, попушта ледено време

Фото: Депоситпхотос

Од средине дана претежно сунчано и осетно топлије.

Ветар слаб и умерен, у подручју Динарских планина појачан, јужни и југозападни.

Најнижа температура од минус 10 на југоистоку до 2 степена на северу и западу Србије. Највиша температура од 5 на југоистоку до 15 степени на западу земље.

И у Београду јутро облачно, пре подне постепено разведравање, а од средине дана претежно сунчано и осетно топлије.

Ветар слаб и умерен, јужни и југозападни. Најнижа температура око 2, највиша око 11 степени.

У наставку седмице осетно топлије уз интензивно топљење снега у свим пределима испод 1.500 метара надморске висине.

Почеће да дува умерен и јак јужни и југоисточни ветар, нарочито на планинама и у кошавском подручју.

У четвртак мало до умерено облачно и суво, а од петка променљиво облачно, местимично с краткотрајном кишом, а само на највишим планинама са снегом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.

09. 06. 2026. у 12:21

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

СРАМ ВАС БИЛО! Фудбалери Швајцарске Џака и Родригез провоцирали - показивали албанског орла пред Мундијал