УМРЛИ СУ НЕША И РАДЕ: Потресна објава доктора Кона - "Делите даље"
У ЦЕЛОСТИ и са дозволом преносим статус Милене Стојановић, члана моје породице, змај-жене и хирурга у КБЦ "Др Драгиша Мишовић" која од марта ради са пацијентима оболелим од ковид 19. Слободни сте да га делите даље. И треба, написао је доктор Кон.
Фото Танјуг
Објаву коју је поделио преносимо у целости.
- Љута сам. Бесна. Тужна. Немоћна.
За дан су заћутали и антивакцинаши, теоретичари завере, противници крпа на лицу, пљувачи доктора и медицинских радника, они који не признају измишљени и најсмешнији вирус, они којима смета затварање кафића, укидање журки, утакмица, провода, скијања, одласка на море.
До када? Дан-два и све ће бити исто. Зажелеће се опет својих нормалних живота и наставити.
О, да. И ја желим опет свој нормални живот. Желео га је и Неша, али нема га више. Заувек. Заувек. Ни Данијеле Гордић. Ни професора Борзановића. Ни др Дејановића. И још колико њих...нема их више. Заувек.
Да ли сте се некад сетили свих њих док нисте почели да их жалите? НЕ. Нели сам обећала да ће бити добро, да ће све проћи. Неши сам махала пре само четири дана, док ми се смејао и показивао ми да је добро, преко трахеостоме.
Не знате како. Немогуће. Па, све ви знате!
Пре само четири дана је и у нашој интензивној било деветоро доктора на респиратору. Сад их је седморо - умрли су Неша и Раде. Не. Мени је жао и НАМА који радимо ту сваки дан што их нисмо спасли. А сви су они само једног дана отишли на посао. Нормално - попили кафу, пољубили децу и отишли на посао. То је наш посао, за то смо школовани, за то смо плаћени.
И молим вас, гледаоци националних фреквенција, дајте сад што више негативних коментара, пљујте још јаче по нама. Биће нам још драже да само радимо свој посао. И за оно мало душе које носимо у себи и нисмо изгубили.
НЕЛА, НЕШО, МИШО, РАДЕ...жао ми је што нисмо успели, другари - у овој бици у којој смо се заједно борили. Божић је. Још један пиииип, још један еx...
(Информер)
Препоручујемо
ПРАЗНИЧНА ПРОГНОЗА ДР КОНА: Нема дилеме - ево шта нас чека после Божића!
07. 01. 2021. у 09:15
КАДА ЋЕМО СЕ РЕШИТИ МАСКИ? Др Кон: Вакцинисати 3,5 милиона људи у Србији!
04. 01. 2021. у 09:31
ЖЕЛИМ ДА СЕ ШТО ПРЕ РАСПУСТИ КРИЗНИ ШТАБ: Огласио се др Кон, објавом је одушевио Србију
02. 01. 2021. у 16:31
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (3)