РУСКА ВАКЦИНА У СРБИЈИ: Спутњик V данас у нашој земљи
РУСКА вакцина против корона вируса Спутњик V стиже данас у Србију, сазнаје Танјуг.
Фото: АП
Министар здравља Златибор Лончар рекао је јуче да је испитивање руске вакцине у Агенцији за лекове и медицинска средства при крају и да се очекује да буде завршено у првим данима нове године.
У Србији је 24. децембра почела вакцинација против корона вируса вакцином компанија Фајезер и Бионтек.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ТВОРАЦ СПУТЊИКА V: Осам месеци након вакцинације саопштио одличне вести!
28. 12. 2020. у 17:44
РУСИ САОПШИТИЛИ ВАЖНЕ ВЕСТИ: Вакцина Спутњик V не изазива алергијске реакције!
26. 12. 2020. у 08:10
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)