ПРЕМИНУО ПИЛОТ "ЕР СРБИЈЕ" СВЕТИСЛАВ ВРАНИЋ: Херој који је у Србију довезао помоћ из Кине изгубио битку са короном
КАПЕТАН Светислав Вранић преминуо је данас од последица ковид-19.
Фото: Принтсцреен
Вранић је као капетан "Ер Србије" управљао авионом који је довозио медицинску помоћ из Кине.
Он је управљао летелицом која је довезла први контигент помоћи и том приликом је, када је слетео на аеродром "Никола Тесла" изашао из авиона и развио кинеску заставу.
Препоручујемо
СРБИЈА НА УДАРУ КИШЕ Хитно се огласио РХМЗ: У овим деловима земље најкритичније (ФОТО)
11. 04. 2026. у 15:49
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (2)