ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ: Преминуле три особе
НА ковид одељењима чачанске болнице током претходног дана преминула су још три пацијента, и то двоје из Чачка (62 и 85 година), а један из Лучана (59).
Фото: В.И.
У трећем таласу корона епидемије у Моравичком округу до сада су преминуле 154 особе, од којих је 109 из Чачка.
У чачанској општој болници хоспитализована су 192 пацијената, четири мање него претходног дана. За 24 сата примљено је 19 нових пацијената са симптомима који указују на могућу инфекцију корона вирусом. Са друге стране, било је 20 отпуста на кућно лечење.
У респираторном центру смештено је 17 најтежих болесника. Седморо са изразито тешком клиничком сликом прикључено је на механичку вентилацију.
У пријемно-тријажној амбуланти чачанске болнице у понедељак је евидентирано 226 прегледа, од чега 132 прва.
Препоручујемо
НАЈНОВИЈИ РЕЗУЛТАТИ ТЕСТИРАЊА У МОРАВИЧКОМ ОКРУГУ: Од 338 узорака , позитивно 147
14. 12. 2020. у 15:39
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)