ЗА 24 САТА ПРЕГЛЕДАНО 6.200 ОСОБА: Рекордан број прегледа у ковид амбулантама у Београду
У КОВИД амбулантама у Београду у последња 24 сата било је 6.200 прегледа, што је највећи број прегледа од почетка епидемије вируса корона, речено је у Министарству здравља.
Фото: З.Јовановић
Од 6.200 прегледа, нешто више од половине, чак 3.553 су били први прегледи.
Током ноћи било је 190 прегледа.
У ковид амбуланти у Дому здравља Стари град данас до 12 сати било је 99 прегледа, рекла је в.д. директора те здравствене установе Весна Јањушевић.
Препоручујемо
„СИТУАЦИЈА УЖАСНО ТЕШКА“ Вучић: Још јутрос смо имали 47 мртвих, до два ће бити још више
26. 11. 2020. у 12:19
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)