КИНЕЗИ У АКЦИЈИ: Свемирски брод полетео према Месецу
23. 11. 2020. у 23:23
КИНА је лансирала роботизовани свемирски брод чији је циљ да донесе на Земљу стене са Месеца, што је прва оваква мисија од седамдесетих година прошлог века.
Повезане вести
ВЕЛИКА СВЕМИРСКА МИСТЕРИЈА ЗБУЊУЈЕ СВЕ: НАСА пажљиво прати аномалију која може да сруши сателите!
НАСА активно надгледа чудну аномалију у магнетном пољу Земље, односно огромно подручје нижег магнетског интензитета на небу између Јужне Америке и југозападне Африке.
22. 08. 2020. у 12:20
МИСТЕРИЈА У САМОМ ЦЕНТРУ НАШЕ ГАЛАКСИЈЕ: Чудан сјај регистрован у Млечном путу, главна теорија је сада оповргнута! (ФОТО)
НАУЧНИЦИ су већ дуго збуњени због високоенергетског сјаја у центру Млечног пута., пише Раша Тудеј.
28. 08. 2020. у 23:48
ЗЕМЉУ ЗАТРЕСАО НЕВЕРОВАТАН КОСМИЧКИ СИГНАЛ: Спојиле се две црне рупе, талас стар седам милијарди година ударио у нашу планету
ЗАМИСЛИТЕ енергију осам сунца отпуштену у исти час. Такав је гравитацијски „шок-талас“ који се проширио од највећег засад примећеног спајања двају црних рупа.
03. 09. 2020. у 13:33
ОВАКО ИЗГЛЕДА ЕКСПЛОЗИЈА ЗВЕЗДЕ: Била је 20 пута већа од нашег Сунца, ударни талас се шири невероватном брзином (ФОТО)
СВЕМИРСКИ телескоп Хабл је током свог тридесетогодишњег рада послао на земљу безброј фотографија од којих застаје дах.
07. 09. 2020. у 16:47
Најновије из рубрике
НЕСТАО ПРЕДРАГ ЂУРЂЕВИЋ: Последњи пут су га видели крај реке
Предраг Ђурђевић (49) из Ваљева нестао је 12. јула када је био на пецању на реци Колубари и од тада се није јављао никоме.
16. 07. 2026. у 18:50
(МАПЕ) СТИЖУ ЦРНИ ОБЛАЦИ: Србију чека нови удар невремена, РХМЗ издао хитна упозорења за ове делове земље
СНАЖНО невреме захватило је данас нашу земљу, а према најновијем упозорењу РХМЗ-а, у наредна 3 часа најраспрострањенији грмлјавински развоји очекују се у југозападној и западној Србији.
16. 07. 2026. у 17:23
ПОТОП У ПРИЈЕПОЉУ: Јако невреме погодило град и околину
ЈАКО невреме праћено обилном кишом, грмљавином и местимично ситним градом погодило је данас подручје општине Пријепоље.
16. 07. 2026. у 16:12
У НАРЕДНА ТРИ САТА СТИЖЕ НЕВРЕМЕ Хитно се огласио РХМЗ: Најаваљени пљускови са грмљавином, а могућ и град (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.
16. 07. 2026. у 15:56
СТУДЕНТИ ФОН У ФИНАЛУ: Успех наших академаца на међународном такмичењу у решавњу пословних студија случаја
СТУДЕНТИ Факултета организационих наука Мина Пешић и Елена Стракова, чланице ESTIEM LG Belgrade, као и Војин Јевтовић и Никола Владисављевић, чланови Case Study Club-a part of BCA SEE под менторством чланице управног одбора Business Case Association Southeast Europe (BCA SEE) Нађе Стевановић, освојили су прво место у полуфиналу и пласирали се у глобално финале такмичења у решавању пословних студија случаја T.I.M.E.S.
16. 07. 2026. у 14:15
Коментари (1)