ТУГА У ПЕЋКОЈ ПАТРИЈАРШИЈИ: Преминула монахиња Нина, Петковић упутио саучешће

У ПЕЋКОЈ патријаршији преминула је монахиња Нина, а директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић упутио је саучешће игуманији Пећке патријаршије мати Харитини и сестринству.

ТУГА У ПЕЋКОЈ ПАТРИЈАРШИЈИ: Преминула монахиња Нина, Петковић упутио саучешће

Фото архива

- Остаће упамћена као пример истинске монахиње и подвижнице, која је свој монашки живот посветила верном народу и нашој великој светињи, српској лаври, која чува српску духовност и историју, али и нашу будућност на Косову и Метохији - навео је Петковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (1)

НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона