ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА У КРАГУЈЕВЦУ: Фризери помажу малој Мињи

ФРИЗЕРИ из Крагујевца организују хуманитарну акцију под називом "Шишамо за малу Мињу", која ће се одржати у недељу на затвореном базену.

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА У КРАГУЈЕВЦУ: Фризери помажу малој Мињи

Фото: Фондација Буди хуман

Према најавама,око 30 фризера бесплатно ће пружати своје услуге,а заинтересовани грађани ће остављати добровољни прилог за лечење мале Миње Матић из Крагујевца која болује ретке и тешке болести.

За њено лечење у САД потребно је 2,4 милиона долара.

Ову акцију подржаће и градоначелник Крагујевца Никола Дашић,са сарадницима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа