УЖИВАЈТЕ У СУНЧАНОМ ДАНУ: Данас топло, а погледајте какво ће време бити следеће недеље

Тањуг

10. 10. 2020. у 07:21

ПОСЛЕ свежег јутра са ретком појавом краткотрајне магле, данас ће током дана бити претежно сунчано и умерено топло, уз углавном слаб ветар променљивог правца.

УЖИВАЈТЕ У СУНЧАНОМ ДАНУ: Данас топло, а погледајте какво ће време бити следеће недеље

Фото: К. Михајловић

Јутарња температура од 6 до 12 степени, највиша дневна од 19 до 22 степена.

У Београду ће после свежег јутра, током дана бити претежно сунчано и умерено топло уз углавном слаб источни и југоисточни ветар.

Јутарња температура од 7 до 10, највиша дневна око 21 степен.

У недељу ће у Србији бити претежно сунчано и релативно топло.

Увече и током ноћи на северу и западу Србије наоблачење с кишом, које ће у понедељак до краја дана уз пад температуре и појацан северозападни ветар да се прошири и на остале крајеве, само ће се на истоку и југоистоку током већег дела дана задрзати суво и даље топло.

У уторак облачно и још хладније с кишом и умереним и јаким северозападним ветром.

Затим променљиво облачно, у среду углавном суво и топлије, од четвртка повремено са кишом. Крајем периода температура у мањем паду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута