СНИМАК СЛАВЉА О КОМЕ ПРИЧА СРБИЈЕ: Певач навукао две маске за лице, па запевао (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама освануо је снимак на коме певач током наступа на једном српском весељу носи не једну заштитну маску, већ две.
Фото: Фацебоок
Наиме, како је у затвореним просторијама обавезно ношење маски, он је једну носио преко усана и носа, а онда је узео још једну и ставио је преко очију.
Овај снимак се на друштвеним мрежама делио брзином светлости, а како је то изгледало погледајте у видео снимку изнад.
И док једни шаљиво коментаришу ову ситуацију са весеља, други пак осуђују јер сматрају да се са оваквим стварима не треба шалити.
(Блиц)
Препоручујемо
ДА ЛИ ЋЕ НЕДЕЉА У СРБИЈИ БИТИ НЕРАДАН ДАН? Вест важна за све који раде у трговини
06. 10. 2020. у 12:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)