БЕЗ СМРТНИХ СЛУЧАЈЕВА: На Косову и Метохији регистровано 63 новооболелих од корона вируса

Танјуг

24. 09. 2020. у 23:33

НА Косову и Метохији је у последња 24 сата потврђено нових 63 случајева вируса ковид-19, а није забележен ниједан смртни случај.

БЕЗ СМРТНИХ СЛУЧАЈЕВА: На Косову и Метохији регистровано 63 новооболелих од корона вируса

Фото: ЕПА

Тестиране су 592 особа, а највише новозаражених је из Приштине, преносе приштински медији.

Тренутно, активно је 1.730 случајева, хоспитализовано је 11 пацијената у критичном стању, од којих је троје на респираторима, а осам на маскама са кисеоником.

Од почетка пандемије на Косову је од вируса оболело 15.333 особа, а преминуло 616.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе