КОМАНДАНТ ВМЦ КАРАБУРМА: Више пацијената отпуштамо него што примимо
У ВМЦ Карабурма тренутно је смештено 85 пацијената, изјавио је командант те војне болнице потпуковник др Иво Удовичић.
Фото Н. Скендерија
"Војна болница Карабурма од почетка ради у пуном капацитету и данас имамо мало мање пацијента него уобичајено. У последње време више пацијената оптуштамо него што их примамо", рекао је Удовичић.
Он је рекао да је у ВМЦ Карабурма смештено 85 пацијента, од којих је 12 на интензивној нези, чије је стање критично и лекари се боре за њихов живот.
Препоручујемо
ХИЉАДУ ТЕСТОВА ДНЕВНО: “Ватрено око” отворено и у Нишу (ФОТО, ВИДЕО)
30. 07. 2020. у 11:59
НА ХАРВАРДУ НАШЛИ ОДГОВОР: Откривено зашто КОВИД-19 изазива губитак чула мириса
30. 07. 2020. у 11:13
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)