ПОСЕТА ВИСОКЕ ДЕЛЕГАЦИЈЕ ШТАНДУ КОМПАНИЈЕ: Подршка пољопривредницима и јачање стратешких партнерстава

МЕЂУНАРОДНИ пољопривредни сајам у Новом Саду у пуном је јеку, а штанд Компаније „Дунав осигурање“, која је ове године генерални спонзор, посетила је висока државна и привредна делегација из земље и региона.

ПОСЕТА ВИСОКЕ ДЕЛЕГАЦИЈЕ ШТАНДУ КОМПАНИЈЕ: Подршка пољопривредницима и јачање стратешких партнерстава

Foto: Pakt studio

На штанду их је дочекао Бранислав Трифуновић, председник Извршног одбора Компаније са сарадницима, и у садржајном разговору информисао их о активностима и резултатима Компаније у сегменту пољопривреде. 

Foto: Pakt studio

Компанија „Дунав осигурање“ учествује са око 40 одсто на тржишту осигурања усева и плодова и животиња, те тиме потврђује лидерску позицију у осигурању пољопривреде у Србији, истакнуто је на Међународном пољопривредном сајму у Новом Саду. 

Фокус Компаније „Дунав осигурање“ остаје на брзој, ефикасној и поузданој подршци пољопривредницима, истакао је Милош Обреновић, шеф Службе за координацију у осигурању пољопривреде у Компанији „Дунав осигурање“. 

- У последњих десет, а нарочито у последњих пет година, климатске промене и све учесталији ризици попут града, пролећног мраза, суше, поплава и олујних непогода, укључујући и суперћелијске олује, проузроковали су велике штете у пољопривреди. Компанија ’Дунав осигурање’ надокнадила је те штете својим осигураницима у износу од чак 7,5 милијарди динара само у последњих пет година. На тај начин осигурање је добило нову димензију. Квалитетом услуга и брзом исплатом штета чувамо постојеће и стичемо нове клијенте - изјавио је Обреновић. 

Обреновић је истакао да „Дунав осигурање“ наставља да прилагођава своје услуге како би изашло у сусрет потребама пољопривредника, нудећи повољније и флексибилније услове осигурања. Стога су креирани и посебни пакети осигурања намењени пољопривредницима, с циљем свеобухватније заштите газдинстава и пољопривредне производње. 

- Током маја, носиоци пољопривредних газдинстава и чланови њихових домаћинстава могу остварити и додатне погодности – 10 одсто попуста на каско осигурање моторних возила, као и 15 одсто попуста на пакете осигурања имовине ’чувар куће’, уз услов да закључе полису осигурања усева и плодова или осигурања животиња. Тиме се додатно заокружује заштита производње газдинстава и домаћинстава - нагласио је Обреновић. 

Поред промотивних активности, наступ Компаније обележило је и јачање пословних партнерстава. На штанду „Дунав осигурања“ потписан је уговор о сарадњи с компанијом КИТЕ д. о. о, званичним заступником пољопривредне механизације „Јохн Деере“. Наиме, закључене су две полисе које обухватају комплетно осигурање запослених за случај професионалних болести, као и полиса осигурања лица од последица несрећног случаја. 

Foto: Pakt studio

Компанија „Дунав осигурање“ обезбедила је гратис полисе осигурања од ауто-одговорности и каско осигурања за добитника трактора „Јохн Деере“, који дарује Компанија КИТЕ д. о. о. у наградној игри посетиоцима Сајма пољопривреде. 

Foto: Pakt studio

Све информације о сајамским погодностима заинтересовани могу добити на штанду „Дунав осигурања“ у Мастер центру, на више од 600 продајних места широм земље, путем бесплатног инфо-телефона 0800 386 286 или на сајту www.dunav.com 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу