ПАЦИЈЕНТ (38) ДОЖИВЕО ЗАСТОЈ СРЦА ТОКОМ ПОПРАВКЕ УМЊАКА: Реанимиран два пута
МУШКАРАЦ стар око 38 година доживео је озбиљан здравствени инцидент синоћ у једној стоматолошкој ординацији у Београду током интервенције на умњацима, након чега је два пута реанимиран.
FOTO: Depositphotos
Према доступним информацијама, пацијенту је позлило током стоматолошког захвата. Медицинско особље ординације одмах је започело реанимацију, а убрзо је позвана и Хитна помоћ. Екипа Хитне помоћи стигла је у кратком року и наставила мере кардиопулмоналне реанимације.
Пацијент је потом хитно превезен у Ургентни центар, где је, према сазнањима, дошло до поновног застоја рада срца, због чега је још једном реанимиран. Лекари су успели да га стабилизују и он је задржан на даљем лечењу и дијагностици.
За сада нема званичних информација о узроку наглог погоршања здравственог стања, нити о његовом тренутном стању. Надлежни органи требало би да утврде све околности догађаја.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
Пожар у напуштеној кући у Београду
Препоручујемо
ЈОРДАНУ ПРВИ ПУТ ОДАЛИ ПОЧАСТ: Сећање ветерана на погинулог саборца из Пожаревца
31. 03. 2026. у 20:05
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)