ТРАГЕДИЈА У МИРИЈЕВУ: Полиција у стану затекла мртву бебу

ЈЕЗИВА трагедија догодила се данас у Београду када је у насељу Миријево преминула беба стара неколико месеци.

ТРАГЕДИЈА У МИРИЈЕВУ: Полиција у стану затекла мртву бебу

Фото: Љ. П.

Полиција је добила позив око 10.50 часова, а у Улици Јула Бринера у породичном стану затечен је језив призор.

Наиме, на месту догађаја затечени су млади родитељи Ђ. Б. (24) и Т. А. (23) који су навели да је њихова беба А.А. спавала са њима, али да су га ујутру затекли без знакова живота.

Како се незванично сазнаје, констатована је смрт и за сада није познато да ли има сумњивих радњи у вези са смрћу.

Увиђај је у току.

Како се сазнаје, дежурни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду наложио је обдукцију са токсикологијом, како би се утврдио узрок смрти бебе.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

Од агенције до мултимедијалне платформе: ТАНЈУГ телевизија обележила пет година рада