КАД СЕ ОЧЕКУЈЕ ПРЕСТАНАК ПАДАВИНА: Погледајте шта нам доноси најновија временска прогноза (ФОТО)
РХМЗ је објавио нову метеоролошку најаву за викенд.
Фото: Н: Живановић
Данас претежно облачно, местимично са кишом. Ветар слаб и умерен, у доњем Подунављу и у планинским пределима повремено и јак источни и југоисточни, увече у слабљењу и скретању на западни и југозападни. Највиша температура од 8 до 15 °С.
Foto: Printskrin/RHMZ
ВРЕМЕ НАРЕДНИХ ДАНА
У недељу и понедељак претежно облачно, повремено са кишом.
У уторак делимично разведравање, а сасвим слаба киша могућа је још понегде на истоку и југу.
Од среде суво са сунчаним периодима, а према крају седмице и мало топлије.
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)