ПРОНАЂЕНА ДЕВОЈЧИЦА (13) ИЗ БОГАТИЋА: Са дечком побегла од куће

В.Н.

30. 08. 2025. у 20:24

ДЕВОЈЧИЦА А. Н. стара 13 година, из Црне Баре код Богатића, чији је нестанак пријављен у уторак, побегла је од куће са дечком (15) из Шапца.

ПРОНАЂЕНА ДЕВОЈЧИЦА (13) ИЗ БОГАТИЋА: Са дечком побегла од куће

Фото: Shutterstock

Двоје малолетника се данас поподне заједно појавило у полицијској станици у Богатићу.

- У полицију су их довели дечакови баба и деда. Сви су дали изјаве, као и њен отац, а малолетници су саслушани у присуству социјалног радника. Центар за социјални рад ће одлучити о мерама које ће предузети према девојчициној породици, а надлежни органи ће одлучити о кривичном поступку против старатеља дечака - наводи извор Информера.

Како смо раније писали, девојчица А. Н. из околине Богатића је у уторак напустила породичну кућу док су родитељи радили на њиви.

Инспектори и полицијски службеници из Богатића су интензивном истрагом најпре лоцирали бегунце, а потом их убедили да се предају.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

И СУДИЈА ОСТАО У ШОКУ! Најбржи нокаут у историји професионалног бокса се управо догодио! (ВИДЕО)