ДРАГАНА НЕСТАЛА НА ИВАЊДАН У БЕОГРАДУ: Последњи пут виђена на Звездари, породица и пријатељи моле за помоћ

ДРАГАНА Новић (1996. годиште) нестала је у понедељак, 7. јула 2025. године, на празник Ивањдан, у београдском насељу Звездара. Последњи пут је виђена око 9.50 часова у близини локације Х. Бела, након чега јој се губи сваки траг.

ДРАГАНА НЕСТАЛА НА ИВАЊДАН У БЕОГРАДУ: Последњи пут виђена на Звездари, породица и пријатељи моле за помоћ

Фото: Принтскрин

У тренутку нестанка на себи је имала кратку бијелу мајицу, тегет шорц и беж-жућкасте патике. Драгана има црну косу, висока је око 165 центиметара и тешка приближно 66 килограма.

Породица и пријатељи изражавају наду да ће се Драгана ускоро пронаћи и моле све који имају било какву информацију да одмах обавесте најближу полицијску станицу или позову на број +387 65 522 633.

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ПРЕНОС, БЕЛГИЈА - СЕНЕГАЛ: Сенегалци просули два гола предности у последњих 10 минута, продужеци одлучују путника у осмину финала Мундијала!