СРБИЈА НА УДАРУ ЈАКОГ ТОПЛОТНОГ ТАЛАСА Хитно се огласио РХМЗ: Спремите се, биће паклено (ФОТО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

25. 06. 2025. у 08:49

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролшки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим упозорењем.

СРБИЈА НА УДАРУ ЈАКОГ ТОПЛОТНОГ ТАЛАСА Хитно се огласио РХМЗ: Спремите се, биће паклено (ФОТО)

Фото: Shutterstock

УПОЗОРЕЊЕ НА ВИСОКУ ТЕМПЕРАТУРУ ЗА ПОДРУЧЈЕ СРБИЈЕ (до 26.06.2025.год.)

До четвртка 26. јуна, очекује се веома топло време са температурама, и јутарњим и дневним, које ће бити изнад и знатно изнад просека за овај период године. Највиша дневна температура данас (25.06.) у већини места кретаће се од 32 до 37 °С, а у сутра (26.06.) од 36 до 39 °С. Мањи пад температуре очекује се у петак (27. 06.), за 5 до 8 °С у односу на четвртак, уз умерен, у Војводини, на истоку земље и у планинским пределима и јак северозападни ветар.

УПОЗОРЕЊЕ НА ВИСОКУ ТЕМПЕРАТУРУ ЗА ПОДРУЧЈЕ БЕОГРАДА (до 26.06.2025.год.)

До четвртка 26. јуна, очекује се веома топло време са температурама, и јутарњим и дневним, које ће бити изнад и знатно изнад просека за овај период године. Највиша дневна температура данас (25.06.) око 36 °С, а сутра (26.06.) око 39 °С. Мањи пад температуре очекује се у петак (27.06.) за око 8 °С у односу на четвртак, уз умерен повремено и јак северозападни ветар који ће увече бити у слабљењу.

Фото: Принтскрин

 

БОНУС ВИДЕО:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом