РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Ови делови Србије први на удару невремена

Биљана Ристивојевић

05. 05. 2025. у 08:46

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење на неповољне временске прилике које се очекују од 5. до 9. маја.

РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Ови делови Србије први на удару невремена

Фото: Д. Миловановић

У периоду од 5. до 9. маја нестабилно са пљусковима и грмљавином, који понегде могу бити интензивнији. 

Данас после подне и увече на подручју северне, западне и централне Србије, а сутра и у осталим регионима могуће су непогоде са градом и јаким ветром у зони најјачих пљускова.

Упозорење за подручје Београда на пљускове и град

У периоду од 5. до 9. маја нестабилно са пљусковима и грмљавином, који у појединим деловима града могу бити интензивнији. Данас после подне и увече, као и сутра уз локалну појаву града и јаког ветра у зони најјачих пљускова.

БОНУС ВИДЕО: "Новости" у Музеју легендарног шпанског тенисера Рафаела Надала

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - Никада нећу погодити! (ВИДЕО)