ФОН ПОЧИЊЕ СА РАДОМ: Први са Универзитета у Београду
ФАКУЛТЕТ организационих наука почеће са радом.
Фото: Милена Анђела
"Залажемо се за право на слободу изражавања и удруживања, као и за развој критичког мишљења, верујући да су то кључне вредности ка ширем друштвеном дијалогу и праведнијем друштву. Исказујемо захвалност свима који пружају подршку академској заједници и позивамо све сегменте друштва да се активно укључе.
Као академска заједница, имамо и обавезу и одговорност да се, поред ширег друштвеног ангажмана, посветимо и обнови наставног процеса, јер ћемо на тај начин заштити интегритет и аутономију универзитета. У циљу регуларног завршетка школске 2024/25. године и уписа наредних генерација, неопходно је да настава почне у хибридном моделу 5. маја 2025. У наставку приказујемо детаљан предлог реализације преостале наставе и испита у школској 2024/25. години", наведено је у предлогу реализације преостале наставе и испита у школској 2024/25. години.
Факултет организационих наука је у овом Плану детаљно разрадио циљеве и начине на које ће се реализовати наставни процес.
Ускоро опширније
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске
УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.
26. 03. 2026. у 12:34
Коментари (1)