ПОНОВО ПРАЗНЕ СТОЛИЦЕ: Ректор и декани нису испоштовали студенте који желе да уче: Чекамо да нам одговоре на проста питања (ВИДЕО)
НИ ректор, ни нико од декана, није показао поштовање према студентима који желе да уче.
Фото: Ало
Студетни који желе да уче позвали су ректора Београдског универзитета Владана Ђокића, као и декане неколико факултета, да дођу код њих, Међутим, они се данас у 12 сати нису појавили.
Студенти су седели на својим местима, док су столице резервисане за ректора и декане остале празне.
- Чекали смо пола сата и нико се није појавио. Послали смо много мејлова, много дописа, као и позив на састанак, нико није дошао. Наставићемо да позивамо. Чекамо их, чекамо да нам одговоре на проста питања, а то је: "Када ћемо наставити да студирамо?" и "Зашто не можемо да студирамо?" - рекао је један од студената.
Иста ситуација се догодила и прекјуче, када се нису појавили ректор БУ Владан Ђокић, као и декани Медицинског, Стоматолошког, Фармацеутског, Биолошког и Факултета за специјану едукацију и рехабилитацију, након што су их позвали да дођу код њих.
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (20)