"ВОЛЕЛИ БИСМО ДА ЈЕ ОВО САМО САН" "Новости" у Кочанима - Грађани у шоку због незапамћене трагедије (ВИДЕО)

И.Митић/Ј.Стојковић

17. 03. 2025. у 16:52

ЕКИПА "Новости" налази се у месту Коначи, у Северној Македонији. У граду мук. Са потресеним суграђанима разговарали смо о страшној трагедији која их је задесила.

ВОЛЕЛИ БИСМО ДА ЈЕ ОВО САМО САН Новости у Кочанима - Грађани у шоку због незапамћене трагедије (ВИДЕО)

Фото: Новости

Како су нам рекли, највише би волели да је све ово само сан. 

- Највише бисмо волели да је ово само сан. И да се разбудимо из тога сна - кажу нам потресене суграђанке. 

Један од суграђана истиче да не памти да се овако нешто догодило. 

- Атмосфера у граду је никаква. Немаш ни са ким да разговараш, немаш коме да кажеш добар дан - говори овај човек кроз сузе. 

Подсетимо, страшан пожар у дискотеци у Кочанима однео је најмање 59 живота. Најмлађа жртва имала је свега 14 година. Међу повређенима је најмање 150 људи, који су пребачени у болнице у Кочанима, Штипу и Скопљу, а након тога вршен је хитан транспорт у околне земље. У Београд је у недељу авионом Војске Србије довезено 12 пацијената.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (0)

ДРАМА! Кошаркаши Партизана заробљени у Дубаију