СТУДЕНТ ИЗ КАНАДЕ СЕ ВРАТИО ДА ЖИВИ У СРБИЈИ: Подржавам студенте који желе да уче - Овде се осећам као прави Србин (ВИДЕО)
МЕЂУ великим бројем студената који стално долазе у Пионирски парк како би пружио подршку студентима који желе да уче јесте и један који се вратио из Канаде да живи у Србији.
Фото: Новости
Како нам је рекао, из Канаде се преселио пре годину и по дана, јер је видео да је у Србији ситуација стабилна, те да је земља доста економски оснажена.
- Ми смо овде да се боримо за студенте и за народ Србије - рекао нам је овај студент.
У Пионирском парку је од суботе ујутру.
- Дошао сам овде да подржим колеге, који хоће да се врате на факултете и да уче. Овде се осећам као прави Србин, као да сам и рођен овде - додаје он.
Погледајте приложени снимак:
Све детаље из Пионирског парка пратите у нашем блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ.
Препоручујемо
СВЕ ВЕЋИ БРОЈ СТУДЕНАТА КОЈИ ЖЕЛЕ ДА УЧЕ ПРИСТИЖЕ И ДОЛАЗИ У ПИОНИРСКИ ПАРК: Професори држе предавање испод шатора (ВИДЕО)
10. 03. 2025. у 08:10 >> 17:59
НАСТАВЉА СЕ ЛИНЧ СТУДЕНАТА КОЈИ ЖЕЛЕ ДА УЧЕ: Објавили им бројеве телефона
09. 03. 2025. у 23:07
ЈАСНО ВАМ ЈЕ СВЕ Милош Павловић: "Био је за блокаде, и прешао је на нашу страну"
09. 03. 2025. у 21:08
ВЕЛИЧАНСТВЕНО Студенти осветлели Пионирски парк: Хоћемо да учимо (ВИДЕО)
09. 03. 2025. у 20:00
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (16)