ПРОФЕСОРКА СВЕТЛАНА ВУЈОВИЋ СА СТУДЕНТИМА КОЈИ ЖЕЛЕ ДА УЧЕ: Разговараће са младима који желе назад на факултете (ФОТО/ВИДЕО)
ДАНАС је студенте који желе да уче обишла професорка Светлана Вујовић са Медицинског факултета Универзитета у Београду.
Novosti
Она је једна од најпознатијих специјалисткиња ендокринологије у Србији, чланица Светског борда за гинеколошку ендокринологију, и директорка Клинике за ендокринологију, дијабетес и болести метаболизма Универзитетског клиничког центра Србије (УКЦС).
Novosti
Објавила је више од 30 књига и 500 радова у престижним часописима, као и Прву српску медицинску енциклопедију. За професорку Вујовић неретко кажу да је једна од најбољих енгокринолога на свету, а њена мисија је, како она каже - да нас има више, али и да што дуже живимо квалитетно.
Свакако да професорка Вујовић има шта да подели са студентима из своје импозантне каријере и богатог радног искуства, те ће разговор са њом бити више него драгоцен за њих. Она ће са студентима који су се окупили у Пионирском парку разговарати о разлозима њиховог окупљања и пружити им подршку у напорима да се врате на факултете.
Препоручујемо
"ЗВЕР СА ИСТОКА" ДОНОСИ ЗИМУ КАКВУ ДУГО НИСМО ВИДЕЛИ: Погледајте који дани су кључни
11. 12. 2025. у 06:52
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)