УЖАС У НОВОМ САДУ: На ученицу Марину физички насрнула професорка, девојка повређена - ново насиље пленумаша (ВИДЕО)
УЧЕНИЦА Средње економске школе ''Светозар Милетић'' у Новом Саду, Марина Тодоровић доживела је повреду као резултат насилничког понашања њене професорке, док су јој пленумаши забранили приступ школи. Још један доказ и показатељ да је циљ пленумаша насиље и борба против свих цивилизованих вредности.
Фото: Printscreen
- Добар дан, ја сам Марина Тодоровић, ја сам матурант и председник одељења четвртог пет економске школе. Ова повреда коју видите на мени је последица насилног поншања моје професорке. Да су након тога ђаци, који су индокринисани са њене стране мени забрнаили приступ и улаз мојој школи, исто тако је донација која је прикупљена изгубљена, нестала је, вероватно је украдена и од тог момента је мени забрањен приступ мојој школи која је отворена за сваког матуранта. Ја вас молим да се чује и друга страна приче, јер ја као женска особа нисам заслужила било какву врсту линча, поготово не зато што се ја залажем и борим да Србија мора да буде боље место, зато што сам радила и помагала својим вршњацима- каже узнемирена ученица и додаје да не може да верује да један професор може да нападне свог ученика.
Марина је око 21 час дошла у школу јер је изгубила торбицу. Једна девојка (пленумашица) јој је рекла да она не може да уђе у школу и да је њој улаз забрањен. Онда је ученица Марина Тодоровић тражила да јој образложе због чега не може да уђе у школу коју похађа.
Марина је све време је стајала код врата јер су такозвани пленумаши поставили барикаде да не може даље да прође. Сваки пут када је покушавала да уђе тако је на њу насртало извесно лице, мушкарац који је без блама физичку силу користио против ученице Марине. Од ње су и професорке тражиле да изађе из школе, док је један момак изгурао са обе руке, а поврх свега, у дивљачком маниру су девојци скандирали да није нормална.
Изгурали су је из школе и закључали школу, али потом је опет откључали. Она је ушла и кључ узела из врата и ставила га око малог прста.
Тада пролази кроз прави пакао - напада је професорка и покушава да јој узме кључ, затим јој професорка заврће руку и у том моменту девојка се повређује јер удара главом у нешто. Од бола је ученица Марина почела да виче: "Упомоћ". Прст је кренуо да јој крвари, а професорке које су је повредиле су је игнорисале.
Ово је још један доказ да такозвани ''пленумаши'' и блокадери нормалног живота у Србији једино и искључиво у насиљу виде модел функционисања друштва и да су почели да физички атакују и на децу, само зато јер другачије мисле него они.
Препоручујемо
ОТВОРЕН ТРЖНИ ЦЕНТАР "ГОЛД ПАРК" У СМЕДЕРЕВУ: Свечано отворен центар ЗЛАТА ВРЕДАН
04. 12. 2025. у 21:44
КАКВО НАС ВРЕМЕ ЧЕКА ДО НОВЕ ГОДИНЕ: Без снега у Србији до овог датума у децембру
04. 12. 2025. у 20:35
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)