КАКВО НАС ВРЕМЕ ОЧЕКУЈЕ ДО КРАЈА ЈАНУАРА: Метеоролог Тодоровић за "Новости"

Биљана Ристивојевић

20. 01. 2025. у 15:30

КАКВО нас време очекује до краја јануара за "Новости" открива метеоролог Недељко Тодоровић.

КАКВО НАС ВРЕМЕ ОЧЕКУЈЕ ДО КРАЈА ЈАНУАРА: Метеоролог Тодоровић за Новости

фото град ваљево

Како наводи метеоролог, биће претежно облачно и натпросечно топло.

Падавине

- Ретка појава слабих јутарњих мразева. У већини дана суво, у малом броју дана краткотрајна слаба киша с малом количином падавина, у вишим планинама слаб снег - истиче Тодоровић.

Ветар ће бити углавном слаб.

Температуре

- Максималне температуре од 5 до 15 степени. Највероватније да ће се јануар завршити са средњом месечном температуром вишом за 3-4 степена од просека и са значајно мањом количином падавина од просека - закључује метеоролог.

БОНУС ВИДЕО: БОГ СЕ ЈАВИ: У ЗРЕЊАНИНУ ПЛИВАЊЕ ЗА ЧАСНИ КРСТ: Погледајте ко је први стигао до крста

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

Коментари (0)

ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...