У СРБИЈИ ДАНАС ОСЕТНО ТОПЛИЈЕ: Температура до 14 степени

Јована Шведић

06. 01. 2025. у 07:01 >> 07:03

УЈУТРУ у јужним крајевима очекује се слаб и умерен мраз уз појаву магле и поледице, а на северу, западу и у централним пределима осетни пораст јутарњих температура, док ће у току дана бити мало до умерено облачно и топлије, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).

У СРБИЈИ ДАНАС ОСЕТНО ТОПЛИЈЕ: Температура до 14 степени

Фото Shutterstock

Дуваће ветар слаб и умерен јужни и југозападни, у Војводини и у планинским пределима и јак. Најнижа температура биће од -6 до пет степени, а највиша од шест степени у Неготинској Крајини до 14 степени у Војводини и западној Србији.

У Београду ће данас бити мало до умерено облачно и топлије уз слаб и умерен јужни и југозападни ветар, са најнижом температуром од једног степена до пет степени, а највиша ће бити око 13 степени.

Што се тиче изгледа времена у Србији за наредних седам дана, до 10. јануара биће мало до умерено облачно уз осетнији пораст јутарњих и дневних температура. У

планинским пределима дуваће јак јужни и југозападни ветар, па се очекује топљење снега. Хладније време ће се задржати само у Тимочкој Крајини и у области Хомоља.

У уторак, на северу, после подне, увече и у ноћи између 7. и 8. јануара очекује се пролазно наоблачење са кишом.

Постепено захлађење се очекује након 10. јануара, па ће поново бити услова за мешовите падавине - кишу и снег - и у нижим пределима.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...