НОВИНАРИ СЕ УЈЕДИНИЛИ: Хуманитарна акција "Седме силе" - За малишане оболеле од канцера обезбеђени поклони

Душан Цакић

25. 12. 2024. у 13:10

УРЕДНИЦИ, водитељи, новинари, сниматељи, фоторепортери српских медија, као и поједине јавне личности удружили су снагекако би помогли деци оболелој од рака који се лече на Инситуту за Мајку и дете.

НОВИНАРИ СЕ УЈЕДИНИЛИ: Хуманитарна акција Седме силе - За малишане оболеле од канцера обезбеђени поклони

Фото: Новости

Представници београдских медија организовали су предновогодишњу хуманитарну акцију за малишане који бораве на Институту за мајку и дете где ће са својим лекарима који ући у Нову 2025.годину. Поред персонализованих пакетића, играчака, малишанима је осмех на лице измамио и Деда Мраз, којем су се деца највише обрадовала.

Фото: Новости

Уз помоћ прикупљених новчаних средстава у висини од 700.000 динара одељење за хематоонкологију ИИ је опремљено и новим јастуцима, постељином, средствима за хигијену, пеленама, као и свим другим неопходним потрепштинама која ће овој деци учинити боравак макар мало лакшим.

Фото: Новости

На додели пакетића организована је и новогодишња представа. Акцији новинара прикључиле су се и јавне личности, али су сви који су учествовали желели да њихова имена остану анонимна. Ово је једна од већих акција у којој су новинари узели учешће и обрадовали најмлађе суграђане који воде животну битку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Гласај за свој омиљени укус и сазнај да ли си у већини