Србијавоз препоручује путницима да карте купују путем мобилне апликације

Промо

24. 12. 2024. у 16:00

НАЦИОНАЛНИ оператeр за железнички превоз путника Србијавоз препоручује путницима да возне карте обезбеде путем мобилне апликације како би остварили уштеде и избегли чекање на благајнама током предстојећих празника.

Србијавоз препоручује путницима да карте купују путем мобилне апликације

FOTO: Promo

Апликацију тренутно користи око 100.000 корисника.

Бесплатна апликација може се преузети са Google Play или App Store

Нови корисници се региструју уношењем имејл адресе, имена и презимена, након чега је неопходно да се верификују кликом на линк који ће добити на своју имејл адресу. 

Како купити карту путем апликације?

Приликом куповине карте, потребно је унети релацију, одабрати датум и време путовања, а затим кликнути на опцију „Купи карту“. Плаћање се може извршити платним картицама. Након успешне трансакције, карта ће кориснику бити достављена на имејл адресу. 

Карту није потребно штампати, јер се контрола од стране кондуктера у возу врши скенирањем интегрисаног бар-кода, на екрану мобилног телефона. 

Корисници апликације могу купити карту и за друго лице, с тим што је неопходно да, у том случају, назначе име и презиме путника. 

Куповином карата путем апликације Србијавоза остварује се попуст од 10% у односу на куповину на благајнама.

Паметно путујте. Унапред купујте.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.

30. 12. 2025. у 20:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

КАДА САМ САЗНАЛА ДА САМ ТРУДНА, ВЕЋИНА ЊИХ МЕ ЈЕ ЗАБОРАВИЛА: Александра Пријовић брутално искрена - Била сам јако тужна