ДВА ЗЕМЉОТРЕСА ПОГОДИЛА СРБИЈУ: Ево где је био епицентар
ЗЕМЉОТРЕС јачине 1,5 степена по Рихтеру погодио је Косјерић рано јутрос, око пола пет, објавио је Републички сеизмолошки савез Србије.
Фото: Илустрација/Unsplash
Свега неколико сати касније земља се затресла и у Врању.
Земљотрес у Врању био је нешто јачи, а према подацима Републичког сеизмолошког завода његова јачина била је 2 степена.
Овај земљотрес догодио се око 12.30 часова, а епицентар је био на дубини од 5 метара.
(Телеграф)
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)