БЕТА (33) НЕСТАЛА ДАНАС У ОКОЛИНИ ВМА Пријатељица моли за помоћ: ''Тешко је болесна, ако је неко види нека обавести полицију''
ПРИЈАТЕЉИ трагају за Бетом Јовановић (33) из Пирота која је око поднева нестала у Београду.
FOTO: Privatna arhiva
Бета је око поднева била у околини ВМА када јој се губи сваки траг.
- Тешко је болесна већ неко време, али је велики борац. Немамо појма шта се десило - рекла је њена пријатељица.
Како је додала, Бета је родом из Пирота, али већ неко време станује у Новој Пазови.
Пријатељица моли све људе који је виде да одмах обавесте полицију.
На себи је имала мајицу са принтом и црне хеланке.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)