ИМАЛА ЈЕ САМО 33 ГОДИНЕ, ПРЕМИНУЛА ШАМПИОНКА ''СЛАГАЛИЦЕ'': Од Биљане Малиновић се опраштају пријатељи и љубитељи култног квиза
ШАМПИОНКА 156. циклус квиза Слагалица, Биљана Малиновић, преминула је данас у 33. години живота.
Фото: Printscreen
Рођена у Травнику 1991. године, Биљана је већ 1992. године прешла да живи у Београд. У срца љубитеља квизова ушла је учешћем у најдуговечнијем квизу који се емитује у Србији "Слагалица".
После два дуела у финалу 156. циклуса квиза "Слагалица", Биљана Малиновић успела је да победи Драгана Исаиловића, и то у свом другом учешћу. Први пут се опробала 2011. године.
Биљана је била магистарка фармације, а у апотеци у којој је радила стекла је надимак "Биља Слагалица“,
Душан Мацура објавио вести о њеној смрти
Вест о њеној смрти на друштвеним мрежама поделио је култни такмичар "Слагалице" и бивши учесник, Душан Мацура који се дирљивим речима опростио од ње.
"Мирно спавај драга моја Биљче, мирно спавај најдражи мој Шампионе", написао је он у емотивној објави на свом Фејсбук налогу.
Узрок смрти није познат.
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)