ДУНАВ ПОПЛАВИО ЦЕЛО НАСЕЉЕ У СРБИЈИ: Може се доћи само чамцем (ВИДЕО)
РИБАРСКО викенд насеље у Горњем Подунављу код Сомбора попољено је услед раста нивоа реке Дунав и једини начин да се дође до насеља јесте чамцем.
Foto: Printskrin
Вода је викендице поплавила до висине прозора, љуљашке се једва назиру, а мештани седе на степеницама.
- У овом викенд насељу нема струје и до њега се тренутно може доћи само чамцем. Током целе године у рибарском дому живи домар, а тренутно му друштво праве три пса - пише у опису видеа који је објављен на Инстаграму.
Такође се наводи да се овакав вид поплава дешава већ трећи пут ове године и да су мештани навикли да су увек први на удару.
(б92)
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)