СУТРА СВЕЖИЈЕ, С КИШОМ И ПЉУСКОВИМА: Најнижа температура биће 13 степени Целзијуса, а највиша до 31 степен
У СРБИЈИ ће сутра бити свежије, а наоблачење с кишом и пљусковима са грмљавином које ће ујутро захватити Војводину, током преподнева ће се проширити на западне, а после подне и увече и на остале делове Србије.
Фото: Илустрација/Unsplahs
Ветар слаб и умерен, у кошавском подручју повремено и јак, а на југу Баната и у Подунављу током јутра и преподнева са ударима олујне јачине источни и југоисточни.
Најнижа температура биће од 13 степени Целзијуса на истоку и југоистоку, до 24 степена у Вршцу, а највиша од 27 до 31 степен.
И у Београду сутра свежије, ујутру и пре подне постепено повећање облачности које ће после подне и увече условити кишу и пљускове са грмљавином. Ветар умерен и јак југоисточни, крајем дана у слабљењу.
Најнижа температура у главном граду износиће од 20 до 23, а највиша око 28 степени.
Током тог периода биће променљиво облачно и у већини дана нестабилно, местимично с кишом и локално израженијим пљусковима са грмљавином, само се у четвртак очекује изнад већег дела краткотрајна стабилизација времена.
БОНУС ВИДЕО: ИЗНЕНАДНИ ПЉУСАК У СМЕДЕРЕВУ: По сунчаном дану и 37 степени
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)