ВУЧИЋ ЦЕЛОГ СЕБЕ СТАВИО У СЛУЖБУ ДОБРОБИТИ НАШЕГ НАРОДА Месаровић: Србија ће бити упамћена као земља са најбрже растућом економијом
МИНИСТАРКА привреде Адријана Месаровић изјавила је данас, коментаришући нападе на председника Србије Александра Вучића, да ће наша земља, од земље у којој је 500.000 људи остало без посла, остати упамћена као држава с најбржом растућом економијом и као инвестициони лидер у овом делу Европе у последњих 12 година.
Фото: TANJUG/ RADE PRELIĆ
- Он је целог себе ставио у службу добробити нашег народа, а на монструозну кампању која се против њега води у целом региону, јер Србији се успех не прашта, он одговара најбољим могућим вестима за будућност Србије и животе наших грађана - рекла је Месаровић.
Додаје да се захваљујући иницијативи председника Вучића, очекује повећање минималне зараде, која ће први пут у историји покрити минималну потрошачку корпу.
Истакла је да визија о просечној плати од 1.000 евра до 2025. године показује одлучност да Србија постане земља у којој свако може да живи достојанствено.
- Због такве Србије коју гради, никада неће моћи да победе Александра Вучића. Захвалност председнику Србије на свему што је до сада урадио за нашу Србију - рекла је министарка.
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (21)