ОВО СУ НАЈТОПЛИЈИ ГРАДОВИ У СРБИЈИ ДАНАС: У 16 сати у овим местима измерено 37 степени!

Танјуг

18. 08. 2024. у 16:48

НАЈНОВИЈА мерења Републичког хидрометереолошког завода (РХМЗ) показала су да Београд и Ћуприја данас бележе највише температуре на териоторији Србије - 38 степени.

ОВО СУ НАЈТОПЛИЈИ ГРАДОВИ У СРБИЈИ ДАНАС: У 16 сати у овим местима измерено 37 степени!

фото:Ј.Л.

Последње мерење у 16 часова показало је да је температуа од 37 степени у Сомбору, Новом Саду, Кикинди, Банатском Карловцу и Смедеревској Паланци.

У Палићу, Зрењанину, Лозници, Сремској Митровици, Крагујевцу , Великом Градишту, Наготину и Крушевцу измерено је 36 степени, док је у Ваљеву, и Зајечару температура 35 степени а у Врању и Краљеву 34 степена.

У Нишу је измерен 31 степен, а у Лесковцу 30, док је у остатку Србије температура испод 30 степени. Најнижа температура измерена је на Златибору, где се бележи 18 степени.

БОНУС ВИДЕО:

МОЈ СИН ОБОЖАВА ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Новости са грађанима у Медвеђици

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Штекаре! Сандра Африка жестоко о фудбалерима - Ни 50 евра да изваде за песму