ПОЧИЊЕ СА РАДОМ КОЛ-ЦЕНТАР ВЛАДЕ: Грађани ће моћи да се информишу о пројекту Јадар
У ПЕТАК, 9. августа, почиње са радом контакт центар Владе Србије где ће грађани моћи да се информишу о пројекту Јадар.
Фото: Министарство
Циљ контакт центра је да заустави ширење дезинформација о овом пројекту и зато ће стручњаци из области рударства, здравства и екологије бити на располагању заинтересованим грађанима сваког радног дана од 9 до 15 часова путем броја телефона 0800/37-37-37.
Контакт центар ће отворити министарка рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић у петак, у 9.00 часова, и одговараће на упите грађана до 10 часова.
Препоручујемо
СТИЖЕ НОВИ КРУГ ЗАХЛАЂЕЊА: Температура скаче на 20 степени, а онда иде у минус
24. 02. 2026. у 07:03
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)