НЕСТВАРНИ ПРИЗОРИ ИЗНАД БЕОГРАДА: Људи у чуду посматрају небо после олује (ФОТО)
НАКОН синоћне стравичне олује, ове вечери из Београда стижу нешто другачије, лепше слике. Магично небо изнад главног града Србије одушевило је грађане, који су у чуду посматрали прелеп призор.
Фото: Принтскрин/Инстаграм/serbialive_beograd
Апокалиптичне сцене које су настале након невремена, на трен су постале мало подношљивије, када су на друштвеним мрежама почеле да круже слике неба након олује.
Земун после олује
- Мало и лепих фотографија.
- Прелеп залазак у Београду - неки су од коментара грађана.
Залазак у Београду
На истом месту пар сати касније потпуно другачији призор, без потопљених улица, без пљускова и јаких грмљавина.
Подсећамо, снажно невреме погодило је синоћ и јутрос Београд и остатак Србије. Ипак, судећи према фотографијама и снимцима са друштвених мрежа најдраматичније је било у престоници. Црни облаци надвили су се над Београдом већ од ране зоре, а Републички хидрометеоролошки завод издао је хитно упозорење због обилних пљускова.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ДРВО ПАЛО НА ЖЕНУ: Невреме направило велике проблеме у региону (ВИДЕО)
02. 07. 2024. у 17:49
НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ-а: До краја дана непогоде у овим деловима земље
02. 07. 2024. у 15:36
НЕВРЕМЕ ОПУСТОШИЛО ЦРНУ ГОРУ: Уништене јахте и дизалице у луци Бар
02. 07. 2024. у 13:14
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)