ПОПЛАВЉЕНА АУТОКОМАНДА: Јако невреме направило хаос у Београду - аутомобили заглављени (ВИДЕО)

Андријана Нешић

28. 06. 2024. у 00:30

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) објавио је да се кишна зона са подручја Београда проширила на Срем и Колубарски округ и има тенденцију даљег ширења и спорог премештања ка западу и Подрињу.

ПОПЛАВЉЕНА АУТОКОМАНДА: Јако невреме направило хаос у Београду - аутомобили заглављени (ВИДЕО)

Foto: Instagram

- Интензивније падавине и даље се осматрају на подручју Београда, посебно у јужним и југозападним деловима града, где је већ велика количина кише и пала - стоји у РХМЗ најави.

Услед обилних падавина које скоро цело поподне падају на територији Београда, велики део саобраћајница је поплављен.

- Булевар код "Шљукине пумпе" - наводи се на Инстаграм профилу "192_рс".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Поплављена Аутокоманда

Како се види на снимцима, поплављен је кружни ток на Аутокоманди.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Стравични призори забележени су и на паркинзима, као и у парковима који су потопљени.

Рипањ; Авалски пут - набујала река

Поплављен је и део ауто-пута код Душановца.

Колапс и у Булевару краља Александра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.

30. 12. 2025. у 20:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

МИ СМО ДЕЦА ОБИЛИЋА, НЕ КОПИЛАД ГРУХОЊИЋА Објављена антиблокадерска химна о победи православља над Пицулиним слинама (ВИДЕО)