Помозимо Милени Јокић у борби за живот

Андријана Нешић

09. 05. 2024. у 17:50

Година је 2015. када је Милена Јокић суочена с најтежим изазовом свог живота - дијагнозом злоћудног тумора дојке. Од тада, Милена је храбро пролазила кроз све фазе лечења, али болест је, нажалост, узнапредовала. Сада се налази у неопходној борби за свој живот.

Помозимо Милени Јокић у борби за живот

Фото: Буди хуман

Хуманитарна фондација БУДИ ХУМАН - Александар Шапић, свесна тешкоћа с којима се Милена суочава, покренула је акцију прикупљања новчаних средстава како би јој пружила прилику за даље лечење. Миленина борба није само њена - то је борба свих нас који желимо помоћи.

Средства која се прикупљају намењена су за биолошке лекове и хемиотерапије који су Милени потребни како би се супротставила болести и пружила јој шансу за оздрављење.

Ваша подршка је кључна. Сваки допринос, без обзира на величину, доноси наду Милени и њеној породици. У овом тренутку, свака донација значи ново светло на крају тунела за Милену.

Помозимо Милени да се врати на пут ка здрављу и нормалном животу. Будимо хумани, јер заједно можемо учинити разлику.

За Миленин живот! Будимо хумани!

Уплатом на динарски рачун: 160-6000001908532-72

Уплатом на девизни рачун: 160-6000001909678-29

ИБАН: РС35160600000190967829

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

КИЈЕВ КАЖЕ: РУСИ СУ КРИВИ! Како је украјински напад дроновима довео до оставке премијерке Летоније (ВИДЕО)