ХАОС У НАРЕДНА ДВА САТА: Хитно упозорење РХМЗ, у овим крајевима се очекују пљускови и грмљавина
ПРЕМА управо објављеном упозорењу Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ) у наредна два сата на западу, истоку и југоистоку Србије, у Срему, јужном и средњем Банату очекују се плјускови с грмљавином.
Фото: А. Станковић
У појединим деловима Беорада углавном на ширем подручју, такође у наредна два сата, очекује се краткотрајна киша или локални плјусак с грмлјавином.
Републички хидрометеоролошки завод и данас је издао упозорење за подручје Србије на локално обилне плјускове са грмлјавином и појаву града за данас и сутра, а за петак само на грмљавину.
- Данас после подне и увече биће нестабилно, местимично с кишом и краткотрајним плјусковима с грмлјавином. У западним, јужним, централним и источним крајевима Србије понегде се очекују краткотрајне временске непогоде праћене суградицом и градом, а локално и великом количином падавина за кратко време (преко 20 мм у периоду до 3 сата). Сутра ће мало свежије, а више падавина се очекује у југозападним, јужним, југоисточним и централним крајевима Србије, од 20 до 40 мм - наводи се на сајту РХМЗ.
БОНУС ВИДЕО: Вучић и Си Ђинпинг потписали Заједничку изјаву о подизању партнерства
Препоручујемо
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)